Marzena Smolińska

Nie pamiętam dokładnie kiedy pierwszy raz spotkałam się z zagadnieniem tatuażu, ale musiało to być bardzo wcześnie, o czym na pewno przypominają mi rysunki z lat dzieciństwa, zarysowane w bliżej nieokreślone projekty, marginesy szkolnych zeszytów oraz bezcenne wspomnienia koleżanek z ławki które do tej pory wypominają mi ręce pomazane długopisem.

Z upływem lat nieokreślone kształty zaczęły przyjmować formę konkretnych projektów rysowanych na ciałach znajomych. Swoją edukacje z uporem kierowałam w stronę rozwoju artystycznego, przez Liceum Plastyczne oraz Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu, gdzie szlifowałam swój warsztat rysunkowy oraz malarski, rozwijałam wyobraźnię i uczyłam się różnych technik. W Szkole Charakteryzacji po raz pierwszy miałam szansę przełożyć swoje wizje na ciało człowieka, poznając medium jakim jest skóra. BodyPainting który jest również moją pasją był zaledwie wstępem do tego czym tak na prawdę miałam się zająć, do czego podświadomie dążyłam całe życie.

Liczne prośby znajomych o projekty tatuażu dodały mi pewności siebie i zmobilizowały do zrobienia kroku na przód w stronę realizacji celu. Pierwsze kroki jako tatuatorka stawiałam w 2009 roku. Poznałam nowe narzędzie, tajniki tej wspaniałej sztuki oraz zmierzyłam się z poczuciem wielkiej odpowiedzialności jaka ciąży na osobie wykonującej ten zawód.

Tatuaż to dla mnie nie tylko ozdoba, to coś co pochodzi z duszy, dlatego też tak duży nacisk kładę w pracy na rozmowę która pozwala mi poznać człowieka i jego oczekiwania, co do projektu. W roku 2012 narodziło się autorskie studio tatuażu artystycznego Nano, w którym z pasją wykorzystuję wszystkie zdobyte doświadczenia, by każdy powstający tu projekt był jedyny w swoim rodzaju.

 

Menu

Kontakt

Marzena Smolińska
ul. Mazurska 27
71-444 Szczecin

Telefon

  • +48 509 652 520